Siła / Wytrzymałość / Kondycja / Extreme

BESTIA

Ćwiczenia funkcjonalne wywodzące się z treningu służb wojskowych. Poprawiają koordynację ruchową, napięcie spoczynkowe mięśni posturalnych i wydolność organizmu. Jest treningiem mocnym wytrzymałościowo – wydolnościowym, ale też potrzebnym by rozwinąć bazę dla osób przychylnych ćwiczeniom opartych na domenie cross’a oraz samego cross extreme. Systematyczność i lojalność do korzystania, więcej i więcej, dla potrzeb własnych, naszego ciała i funkcjonowania organizmu.

COSS EXTREME

CROSS EXTREME, to system ćwiczeń na który składają się trzy rzeczy:

  • podnoszenie ciężarów
  • gimnastyka
  • trening cardio

Każdemu nurtowi należy poświęcić odpowiednią ilość czasu i energii. Cross extreme polega na wszechstronnym samo rozwoju fizycznym. Równomiernie pracujemy nad swoją siłą, elastycznością /gibkością, giętkością/ oraz wydolnością tlenową /kondycją/. W skrócie nazywamy to TRENINGIEM FUNKCJONALNYM. Nie ma innego systemu ćwiczeń, który byłby tak Seroki, uniwersalny i wszechstronny.

Ideą CROSS EXTREME jest przygotowanie do normalnego życia w jak najlepszy sposób. Czasami jednak jest tak, że jakiegoś aspiranta/ aspirantkę/ odstrasza któraś z tych trzech w/w rzeczy, najczęściej podnoszenie ciężarów. Warto więc przekonać się ,że absolutnie nie ma tu się czego bać. Tak naprawdę wszystkie trzy rzeczy wykonuje się w normalnym życiu / nawet o tym nie wiedząc/, a trenowanie tych trzech rzeczy i fizycznie rozwijanie się w tych trzech nurtach , może się okazać niezwykle korzystnym i przydatnym. Dlatego też w treningu obciążenie i sposoby wykonania ćwiczeń są dostosowane do każdej osoby. Bez względu na to czy masz 20kg nadwagi, czy 10kg niedowagi, jesteś kobietą czy mężczyzną , masz 20 lat czy 75, cross extreme jest dla Ciebie.

Cross extreme to nie tylko trening, to sposób na życie. J

Fit&Fight - Nasze kluby

ul. Roosevelta 46, 41-800 Zabrze
e-mail : club@fitandfight.pl
tel. +48 664 477 755

ul. Korfantego 18, 41-800 Zabrze
e-mail : clubkorfantego@fitandfight.pl
tel. +48 508 346 200

ul. Sybiraków 15; 44-200 Rybnik
e-mail : rybnik@fitandfight.pl
tel. +48 530 335 955

Piszą o nas

Fabryka Siły ( www.fabrykasily.pl )

Facebook

Godziny otwarcia

pon.-piąt.:       07:00 - 22:00
sob.:       10:00 - 20:00
niedz.:       10:00 - 20:00

 

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

e-mail : clubkorfantego@fitandfight.pl
tel. +48 508 346 200