BARTEK GARSZTECKI - Trener personalny

Bartosz Garsztecki, mgr Wychowania Fizycznego, trener przygotowania motorycznego, specjalista ds. żywienia w profilaktyce zdrowotnej i sporcie

W wieku 7 lat rozpoczął treningi gimnastyki sportowej.

Po 3 latach treningu został Mistrzem Polski w klasie młodzieżowej.

W wieku 10 lat rozpoczął treningi judo, a w wieku 15 lat został Mistrzem Polski młodzików i otrzymał powołanie do Kadry Narodowej. W ciągu całej kariery sportowej zwyciężył w ponad 100 turniejach, wywalczył 11 medali Mistrzostw Polski, 2 medale Pucharów Świata, 10 złotych medali Akademickich Mistrzostw Polski, był wielokrotnym i wieloletnim reprezentantem kraju.

Studia rozpoczął na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, a ukończył na wydziale Wychowania Fizyczne Politechniki Opolskiej z tytułem magistra. Następnie ukończył Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej na Uniwersytecie Wrocławskim (studia podyplomowe).

Jest instruktorem judo, piłki nożnej i samoobrony.

Ukończył międzynarodowe szkolenie z zakresu Przygotowania Motorycznego organizacji Elite Performance Institute.

Jest aktualnym brązowym medalistą Mistrzostw Świata Masters w judo.

Od czerwca 2013 prowadzi zajęcia Cross Extreme w klubie Fit & Fight.

Jest trenerem przygotowania motorycznego NBit Gliwice (ekstraklasa futsalu), współpracuje z zawodnikami Kadry Narodowej narciarstwa alpejskiego, a także z jednym z najlepszych w Polsce gabinetem rehabilitacyjnym Fizjo – Sport w Gliwicach.

Osiągnięcia sportowe:

1. dwukrotny medalista Pucharów Świata Juniorów
  2. 5 m-ce i 2 x 7 miejsce w Pucharach Świata Seniorów
  3. 4-krotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów (2 srebrne i 2 brązowe medale)
  4. 3-krotny zwycięzca i kilkunastokrotny medalista Pucharów Polski Seniorów
  5. 10-cio krotny złoty medalista Akademickich Mistrzostw Polski
  6. 7-krotny medalista Mistrzostw Polski młodszych grup wiekowych (1 złoty, 3 srebrne, 3 brązowe)